O nas

Jesteśmy profesjonalnym organizatorem wyjazdów narciarskich do Włoch, Austrii, Słowenii, Francji i Szwajcarii. 
Od ponad 5 lat oferujemy transfery z wielu lotnisk we Włoszech, Niemczech, Francji i Szwajcarii do najbardziej znanych, kultowych, ale także małych i romantycznych stacji narciarskich w Alpach.
Z naszą ofertą wychodzimy do Klientów Indywidualnych, wymagających, a także szukających unikalnych wrażeń wakacyjnych w alpejskich kurortach.
W swojej ofercie posiadamy także transfer bagażu z domu do ośrodka kurierem, co znacznie zmniejsza koszty przelotu liniami lotniczymi.
Obecnie współpracujemy z ponad 10 liniami lotniczymi, specjalizując się w transporcie lotniczym narciarzy i snowboardzistów.
Posiadamy w naszej ofercie również prywatne transfery helikopterem Robinson, organizując także heliski.
W ofercie posiadamy także ponad 500 hoteli, rezydencji i chaletów, w najlepszych miejscach zimowego wypoczynku, a także wypasione hotele z zapleczem wellness & spa i doskonałą kuchnią.
Transfery, które oferujemy organizujemy, wspierając się logistyką i współpracą z włoskimi przewoźnikami, tak układamy, aby było jak najmniej wolnych przejazdów. Dlatego nasze ceny są 50 % niższe niż zwykle dostępne oferty na rynku, ale ważna informacja - rezerwacje muszą być dokonywane z wyprzedzeniem przynajmniej 14 dni przed wyjazdem. Posiadamy również ofertę transferów na ostatnią chwilę, ale cena zwykle oscyluje w granicach 300 eur za przejazd w jedną stronę 4 osobową taksówką. Zwykle każde zamówienie dla grupy powyżej 20 osób rozpatrujemy indywidualnie.
Zapraszamy do Współpracy biura podróży, a także Klientów Indywidualnych organizujących swój wyjazd zimowy we własnym zakresie.
Dysponujemy również samochodami do wynajmu na czas wyjazdu wakacyjnego, a także wynajmem na czas tylko transferu, co znacznie zmniejsza koszty usługi, ale także umożliwia łatwe współdzielenie się samochodem w najbardziej uczęszczanych stacjach narciarskich.
Zwykle mając zakwaterowanie przy stoku, samochód nie jest potrzebny na miejscu, a konieczny jest tylko, aby dostać się na miejsce pobytu wakacyjnego.
W naszej załodze posiadamy doświadczonych kierowców, spełniających wszystkie wymagania w transporcie międzynarodowym, a także doświadczonych w trudnych warunkach alpejskich.
W biurze lokalnym w Bielsku-Białej nad organizacją i obsługą naszych Klientów przez 24 godziny na dobę czuwają specjaliści, którzy doradzą Państwo najlepsze rozwiązania dojazdu do Alp samolotem i transferem z lotniska. Czasem warto zapytać o najlepszy wybór cenowy i czasu podróży, a także niuansy organizacji wyjazdu samolotem na narty lub snowboard.
Posiadamy stałych Klientów, większość wraca do nas co roku, mamy dużo zadowolonych Klientów, a także takich co polecają nasze usługi swoim znajomym.
Zapewniamy również, że dokładamy wszelkich starań, aby tak konstruować czasy przejazdu, aby na 100% zdążyć na lotnisko bez stresu, bezpiecznie i w miłym klimacie i atmosferze.
W ramach transferu organizujemy krótkie przerwy na dobrą kawę lub drobną przekąskę w barach lub restauracjach.
Zapraszamy do skorzystania z naszych Usług.

z pozdrowieniami ZespółWe do transport from Milan Airports (Malpensa), Bergamo, Venice, Verona to Livigno and Alta Valtellina (Bormio, Valdisotto, Valdidentro, Valfurva).
Our company is based in Italy, we are 12 drivers (taxi, car rental, buses with driver), bus company.
To ask us, send us first the routes of the services, what You need.

For our company is really important quality of service and costumers satisfaction. We are ready to solve problems immediately.

With the best regards