Jak rezerwować transfery na lotniska?

 1. Rezerwować można bezpośrednio z tej strony on-line samodzielnie poprzez formularz.
 2. Inne sposoby rezerwacji to: emailem, faxem, w recepcjach hoteli, w biurach podróży.
 3. Rezerwacja jest dokonywana on-line w czasie rzeczywistym.
 4. Płatność należy dokonać w punkcie sprzedaży lub kartą przy zakupie lub przelewem na konto bankowe określone w umowie zgłoszenie.
 5. Po zaksięgowaniu wpłaty, Klient otrzymuje potwierdzenie rezerwacji drogą mailową (bilet).
 6. Bilet należy wydrukować i okazać kierowcy.
 7. Rezerwacji transferu należy dokonywać z wyprzedzeniem 4 dni. A najlepiej tydzień lud dwa tygodnie wcześniej. W ostatniej chwili wszystkie pojazdy mogą być zajęte.
 8. Rezerwacje przyjmowane w dniu wyjazdu mogą zostać anulowane ze względów logistycznych. Należy kierować się informacją o wolnych miejscach w systemie.
 9. Brak miejsc lub informacja - "na zamówienie" określa ograniczoną dyspozycyjność środka transportu i wymagana jest pisemna forma naszego potwierdzenia.
 10. Klient ma prawo do anulacji transferu. Koszty anulacji transferu ustalane są indywidualnie. Ze względu na połówkowy system kalkulacji transferu, czyli ceny obniżonej do 50% wartości usługi rynkowej, koszty anulacji nie są mniejsze niż 50%, a nie większe niż 100% dokonanej rezerwacji. Opłata rezerwacyjna 450 zł jest bezzwrotna.
 11. Brak przybycia Klienta - opóźnienie 20 minut wiąże się z rezygnacją z przejazdu. W takim przypadku Klientowi nie przysługuje zwrot wpłaconej kwoty za usługę.
 12. W zależności od ilości osób przejazd odbywa się samochodem osobowym, mikrobusem, busem lub autokarem.
 13. Klient ma prawo przewieźć bagaż podręczny 5 kg, bagaż podstawowy - 20 kg.
 14. Sprzęt narciarski musi być w pokrowcach. Inne sprzęty i urządzenia mogą być przewożone za porozumieniem stron i mogą wiązać się z dodatkową opłatą.
 15. Dzieci do 12 lat mogą podróżować wyłącznie z opiekunem, a w wieku 13-18 lat wyłącznie za pisemną zgodą rodziców. Dzieci mają obowiązek korzystać z fotelika samochodowego.
 16. Klient ma obowiązek dzień przed wyjazdem potwierdzić godziny transferu i miejsce zbiórki telefonicznie lub SMS na numer +48 660 004 937.
 17. Klient po przylocie na lotnisko w Bergamo ma obowiązek wezwać transfer telefonicznie lub SMS na numer +48 660 004 937.
 18. Klient dzień przed powrotem ma obowiązek potwierdzić godziny transferu i miejsce zbiórki telefonicznie lub SMS na numer +48 660 004 937.

Dział Rezerwacji